trende
trende

Hakkımızda

18.12.2022
195
Hakkımızda

Isparta Jet Nakliyat olarak 25 yılı aşkın süredir Isparta ve Burdur merkezli olmak üzere Şehir içi ve Şehirler arası olmak üzere Türkiye üzerinden tüm noktalara evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Isparta Evden Eve Jet Nakliyat Taşımacılık olarak gerek bireysel gerekse kurumsal nakliyat ve asansör kiralama taleplerinizi tam zamanında sunmaktadır. Isparta merkezli firmamızda kurulduğumuz günden bu güne kadar geçen süre içerisinde kazanmış olduğumuz deneyim ve tecrübe ile 25. Kata kadar evden eve asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kurumsal taşımacılık hizmetlerimiz arasında bulunan Ofis, Büro, Banka, Dershane, İdari Bina ve Fabrika Taşımacılık gibi bir çok hizmetimiz yanı sıra bireysel ihtiyaçlarınızda Şehir içi ve Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Bizi Farklı Kılan Nedir?

  • Tam Zamanında Nakliyat
  • Türkiye’nin Tüm Noktalarına Taşıma
  • Kaliteli Hizmet
  • %100 Müşteri Menuniyeti
  • Her Zaman Örnek Firma
  • En Ekonomik Fiyat Politikası
Misyonumuz

Isparta merkezli firmamız çeyrek asrı aşkın süredir bölgenin lider firmaları arasında bulunuyor. Bu doğrultuda müşterilerimize Türkiye’nin tüm noktalarına eksiksiz, sigortalı ve güvenli evlerini taşıma imkanı sunmayı ile edinmiştir.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en geniş araç filosuna sahip olan nakliye şirketi olarak dünya genelinde kara, hava ve denizyolu taşımacılığında bilindik bir marka olmak.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Ara